Pobierz i poznaj 10 najczęstszych błędów w CV

oczami rekrutera

Wysyłasz dziesiątki CV i nie dostajesz odpowiedzi od rekruterów?

Administratorem Twoich danych osobowych jest ADDICO TRAINERS

J.Górska i E.Cieślawska sp.j.

Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj
Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj

Pobierz bezpłatnie 10 najczęstszych błędów w CV

Curriculum Vitae (CV) jest pierwszym Twoim kontaktem z przyszłym pracodawca, to one Ciebie sprzedaje. Jeżeli jest wielu kandydatów na jedno stanowisko liczą się szczegóły i nie można pozwolić sobie na błędy, które mogą zamknąć Ci drogę do osobistego spotkania z pracodawcą i możliwości pokazania twoich mocnych stron.


Zanim wyślesz swoje CV do pracodawcy poznaj jakie błędy najczęściej popełniają kandydaci i sprawdź czy nie znajdziesz ich w swoim CV. Nasz specjalista, który przeprowadził setki analiz dokumentów aplikacyjnych zebrał dla Ciebie listę błędów z jakimi najczęściej spotyka się analizując CV kandydatów.

Administratorem Twoich danych osobowych jest ADDICO TRAINERS J.Górska i E.Cieślawska sp.j. z siedzibą w Piasecznie (05-500) przy ul. Kineskopowej 1 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000323662, REGON: 141794203, NIP: 5272434034. Podstawą prawną przetwarzania jest art 6 ust. 1 lit. f RODO w zakresie marketingu bezpośredniego naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać (checkbox pod polem adresu e-mail). Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym imieniu, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie. Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Regulamin
Polityka prywatności

ADDICO TRAINERS J.Górska i E.Cieślawska sp.j. - All right reserved ©️