Kto tworzy zespół
AleKariera?

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści i eksperci, mający ogromne doświadczenie w pracy w obszarze rozwijania ludzkich potencjałów i budowania ścieżek zawodowych. Nad rozwojem Twojej przyszłości  zawodowej czuwać będą  coachowie, trenerzy  kariery, doradcy zawodowi  oraz rekruterzy. Każdy z nas posiada praktyczną wiedzę, realne doświadczenie i sprawdzone rozwiązania, które pozwolą osiągnąć Ci zamierzone rezultaty.

Ewa
Cieślawska

Coach kariery, certyfikowany trener FRIS®, facylitator procesów grupowych, trener myślenia wizualnego

Posiada wieloletnie doświadczenie branży HR oraz w zarządzaniu własną firmą. Współtwórczyni marki AleKariera, trener współpracujący z MomentumWay. Z wykształcenia marketingowiec, z zamiłowania coach i trener biznesu, jest absolwentką Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii LeadersareTrainers Beaty Kapcewicz – innowacyjnego programu kreowania i rozwijania liderów i trenerów. Prelegentka podczas konferencji i warsztatów rozwojowych, ekspert Career EXPO, wykładowca na Uczelni Jana Wyżkowskiego.

Wspiera i motywuje osoby w obszarze planowania kariery oraz wspiera organizacje w obszarze rozwoju ludzkiego potencjału, budowania efektywnych zespołów, komunikacji i pobudzania zaangażowania pracowników.

Oprócz tego jest pasjonatką myślenia wizualnego, które mocno wspiera proces uczenia się, uczy sketchnotingu czyli robienia rysunkowych notatek i zajmuje się również facylitacją graficzną.

Jej siłą jest wrodzony optymizm, entuzjazm, pozytywna energia i radość z życia.

Jadwiga
Górska

Doradca zawodowy, manager projektów unijnych

Z wykształcenia jest filologiem orientalistą (Uniwersytet Warszawski) ale moją jej pasją jest szeroko pojęty marketing, zarówno zewnętrzny jak i wewnętrzny. Jest absolwentką:  Szkoły Głównej Handlowej – Podyplomowe Studium Marketingu Polsko-Amerykańskiego, Centrum Zarządzania Uniwersytet Łódzki-University of Maryland – Studium Menedżerskie Mini MBA, Uniwersytetu Łódzkiego – Przygotowanie do wdrożenia przedsięwzięć innowacyjnych, Studium Prawa Europejskiego – Coaching w pracy menedżerów i kadry kierowniczej. Jest także doradcą zawodowym.

Pomaga zdobywać pieniądze, głównie z funduszy unijnych na rozwój biznesu, szkolenia kadry i managementu. Wspiera ich w ciągłym rozwoju firm w tym także na rynkach zagranicznych. Dobry plan marketingowy to połowa sukcesu! Jest doradcą dla osób startujących z własnym biznesem.

Jest otwarta na ludzi i świat, lubi się śmiać. Stara się zarażać swoim optymizmem innych. Zdecydowanie zawyża statystykę jeśli chodzi o czytanie, uwielbia rozwiązywać krzyżówki i jazdę samochodem.

Małgorzata
Chruściak

Certyfikowany trener FRIS®, coach i mentor biznesu, adwokat

Łączy ponad 20-letnie doświadczenie praktyki adwokackiej w renomowanych międzynarodowych kancelariach z praktyką mentora i coacha biznesu.

Jest absolwentką studiów podyplomowych coachingu i mentoringu SWPS, Szkoły Mentorów Biznesu i Akademii Experience Coaching Kingmakers oraz coachem i mentorem akredytowanym przy IMCC.

Małgorzata ma duże praktyczne doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem, wspieraniu rozwoju zawodowego jego członków oraz przeprowadzaniu zespołu przez zmianę.

W ramach praktyki coachingowej i mentoringowej bazującej także na kompetencjach trenera FRIS@ wspiera swoich klientów w odkrywaniu najlepszej wersji samego siebie, wykorzystywaniu swoich mocnych strony, tego jak lepiej komunikować się i współpracować w biznesie, aby osiągać w pracy zawodowej sukces i satysfakcję.

Justyna
Glińska

HR Manager, coach, trener biznesu

Praca w dużych korporacji międzynarodowych pozwoliła jej na zebranie wielu różnorodnych doświadczeń wykorzystywanych obecnie w pracy szkoleniowej.

Jest praktykiem w obszarach procesów HR, wspiera organizacje w zarządzaniu potencjałem pracowników oraz w projektach rekrutacyjnych, AC/DC, outplacementu. Skupia się na działaniach podnoszących efektywność i zaangażowanie pracowników tak aby dostarczyć nowe kompetencje i budować standardy kulturowe organizacji. Członek Polskiego Stowarzyszenia HRBP.

Jednocześnie realizuje działania coachingowe i mentorskie, których celem jest rozwijanie pracowników i wdrażania kompetencji w zachowania. Identyfikuje potrzeby, talenty, wypracowuje strategie umożliwiające przejście na wyższy poziom rozwoju biznesowego. Nie daje gotowych rozwiązań, bo tylko te które są wynikiem wspólnej pracy gwarantują potrzebę ich wprowadzenia w życie.