Konsultacja kariery

Większość ludzi nie planuje świadomie swojej kariery.  A Ty?

Samodzielne wyznaczenie ścieżki rozwoju zawodowego nie jest łatwe i wymaga ogromnej samoświadomości oraz wiedzy na temat rynku.

Jest jeszcze trudniejsze, jeżeli rozpoczynasz poszukiwanie pracy po raz pierwszy, po dłuższej przerwie, po powrocie do kraju lub po 10 latach pracy w jednym miejscu. Możesz nie wiedzieć jakie są perspektywy na rynku, jakie masz kompetencje oraz czy Twoje doświadczenie może być przydatne.

Konsultacja kariery to idealne rozwiązanie dla chcących zmienić branżę lub pracodawcę. Jeśli nie wiesz, jaki obrać kierunek kariery zawodowej, masz wątpliwości, na jakie stanowisko aplikować bądź chcesz zmienić pracę, ale nie wiesz, na jaką – usługa jest odpowiednia właśnie dla Ciebie.

Otrzymujesz od nas rekomendacje zawodowe. Określamy Twój cel zawodowy, a następnie wskazujemy najbardziej skuteczne sposoby jego osiągnięcia. Wszystkie informacje otrzymasz w formie pisemnego raportu.

Usługa obejmuje godzinne spotkanie z doradcą i pomoc w zakresie:

 • wsparcia w określeniu posiadanych kompetencji, umiejętności, silnych stron
 • wsparcia w określeniu swoich celów zawodowych,
 • określenie możliwości rozwoju w obecnie wykonywanym zawodzie,
 • pomoc w określeniu możliwości przebranżowienia się.

Jak wygląda realizacja usługi:

1
Zamawiasz usługę i dokonujesz płatności. W ciągu 48 h dostajesz mail z datą konsultacji wstępnej. Dopasujemy do Ciebie termin i godzinę konsultacji
2
Przesyłasz do nas opis swojej sytuacji, tak aby konsultant mógł jak najlepiej przygotować się do pierwszego spotkania
3
W określonym czasie doświadczony doradca przeprowadzi z Tobą rozmowę przez telefon lub w formie spotkania on-line. Weryfikujemy Twoją dotychczasową karierę i określamy potencjalne możliwości rozwoju
4
Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych godzin konsultacji

Twoja inwestycja:

250,00

Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej

Rozmowa kwalifikacyjna to bardzo stresujący moment, od którego może zależeć przebieg naszej kariery zawodowej. Każdy chociaż raz w życiu zastanawiał się jak się zachować na rozmowie kwalifikacyjnej, co zrobić z rękami, jak przekonać rozmówcę, że jest najlepszym kandydatem na dane stanowisko. Chcesz mieć pewność, że zrobisz pozytywne wrażenie na osobie prowadzącej rekrutację? Interesuje Cię nie tylko doskonałe zaprezentowanie swoich umiejętności czy przedstawienie przebiegu dotychczasowej kariery zawodowej, ale także zadbanie o pozostałe aspekty, takie jak mowa ciała czy odpowiedni ubiór? Skorzystaj z naszej pomocy – pokażemy Ci jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej!

Rozmowa rekrutacyjna jest jak spotkanie handlowe – Ty sprzedajesz swoje kluczowe umiejętności, wiedzę oraz doświadczenie, natomiast od rekrutera zależy, czy kupi Twoją kandydaturę. Twoim zadaniem jest pokazanie w pełni swojego potencjału, dlatego musisz odpowiednio zaprezentować się w trakcie spotkania rekrutacyjnego.

Stres, obawa, brak pewności siebie – to wszystko wpływa negatywnie na skuteczność autoprezentacji. Wiemy jednak, jak temu zaradzić i z chęcią Ci w tym pomożemy.

Usługa obejmuje spotkanie z doradcą i konsultacje w zakresie:

 • Określenia co powoduje, że ubiegam się o tę, a nie inna pracę (motywacje krótko i długoterminowe)
 • Przeprowadzenia realistycznego treningu rozmowy rekrutacyjnej.  Przygotujesz się do odbycia właściwej rozmowy kwalifikacyjnej ze swoim potencjalnym pracodawcą.
 • Pomocy w nabraniu pewności siebie oraz przezwyciężenia lęku i obaw z tym związanych, aby jak najlepiej wypaść w oczach rekrutera.
 • Po zakończeniu konsultacji otrzymasz raport, w którym zawrzemy informacje na temat przebiegu rozmowy oraz obszarów wymagających poprawy.

Jak wygląda realizacja usługi:

1
Zamawiasz usługę i dokonujesz płatności. W ciągu 48 h dostajesz mail z datą konsultacji wstępnej. Dopasujemy do Ciebie termin i godzinę konsultacji.
2
Przesyłasz nam swoje CV, interesujące oferty pracy i nurtujące kwestie
3
Ustalasz z doradcą termin spotkania Symulację rozmowy realizujemy za pośrednictwem spotkania on-line.
4
Otrzymujesz konkretne wskazówki, co należy jeszcze poprawić i na czym musisz się skupić

Twoja inwestycja:

350,00

Badanie FRIS®- odkryj swój potencjał

 • Może właśnie wchodzisz na rynek pracy i zastanawiasz się, co dalej...
 • Być może czujesz, że to co robisz jest zupełnie nie dla Ciebie, ale nie wiesz, co mógłbyś robić innego?
 • Może chcesz wrócić na rynek pracy (np. po urlopie macierzyńskim), ale nie masz pomysłu, co chcesz robić lub masz zbyt dużo obaw i potrzebujesz mocnego wsparcia...
 • Być może czujesz, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału...

Style Myślenia FRIS® to zaawansowane, proste i polskie narzędzie rozwojowe oparte na psychologii poznawczej. Trafnie określa i opisuje naturalny sposób myślenia oraz działania, określa naturalny, intuicyjny sposób w jaki postrzegamy oraz przetwarzamy informacje. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystać naturalne predyspozycje - w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.

Wskazuje czemu nadajemy największy priorytet oraz jakie procesy umysłowe wykorzystujemy najsprawniej i najintensywniej. Styl działania umożliwia poznanie własnego sposobu funkcjonowania. Podpowiada w jakich warunkach czujemy się najbardziej komfortowo, kiedy jesteśmy najbardziej skuteczni, co nasz uskrzydla i wprowadza w stan FLOW, a także wskazuje jakie okoliczności lub zadania będą wymagały od nas większego skupienia i wysiłku.

Co zyskasz dzięki badaniu FRIS?

 • Odkryjesz swoje mocne strony, które wynikają z Twoich naturalnych predyspozycji 
 • Dowiesz się w jakich sytuacjach czujesz się najbardziej komfortowo, jakie działania przynoszą Ci największą satysfakcję 
 • Łatwiej zdefiniujesz swoje cele i szybciej je osiągniesz 
 • Poprawisz jakość relacji, zrozumiesz siebie i łatwiej będzie Ci zrozumieć innych 
 • Szansę na powrót do swojego prawdziwego JA 

Świadomi naszego stylu myślenia czy działania możemy inaczej spojrzeć na nasze relacje w pracy. Możemy przekonać się o tym co tak naprawdę nam przeszkadza, z czym jest nam nie po drodze i DLACZEGO tak się dzieje. Nawet jeśli nam się wydaje, że znamy na to odpowiedzi to może warto się dać zaskoczyć.... ;) Polecamy szczególnie osobom, które szukają siebie, które czują się w jakimś ważnym momencie swojego życia zawodowego.

Co dostajesz w pakiecie?

 • Badanie FRIS®i Analiza Indywidualna z Certyfikowanym Trenerem FRIS®. 
 • Kilkunastostronicowy, pełny raport o Twoim Stylu Myślenia i Stylu Działania
 • Konsultacje indywidualnąz Certyfikowanym Trenerem FRIS® (on-line), której celem jest szczegółowa analiza Twojego profilu: naturalnych predyspozycji, talentów i mocnych stron i sytuacji stworzonych właśnie dla Ciebie.

Jak wygląda realizacja usługi:

1
Zamawiasz usługę i dokonujesz płatności. W ciągu 48 h dostajesz mail z indywidualnym tokenem (link) z dostępem do kwestionariusza online oraz instrukcją wypełnienia. Badanie trwa średnio 30 minut i składa się z 76 pytań jednokrotnego wyboru oraz 3 pytań podsumowujących. Po wypełnieniu kwestionariusza przez pracownika, wygenerowany raport jest przesyłany do wskazanego Certyfikowany Trener FRIS® .
2
W ciągu 3 dni od wypełnienia kwestionariusza Certyfikowany Trener FRIS® skontaktuje się z Tobą mailowo w celu ustalenia terminu konsultacji omawiającej.
3
W umówionym terminie Certyfikowany Trener FRIS® odbędzie z Tobą spotkanieon-line omawiające i prezentujące Twój raport. Otrzymasz mailowo kilkunastostronicowy, pełny raport o Twoim Stylu Myślenia i Stylu Działania. Spotkanie omawiające trwa2h.
4
Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych godzin konsultacji.

Twoja inwestycja:

490,00

Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu (jobcrafting)

Być może  wstajesz rano z bólem głowy, bo czujesz się sfrustrowany nie widząc efektów swojej pracy. Być może wróciłeś do pracy po dłuższej nieobecności i potrzebujesz odnaleźć się w nowych warunkach. Może czujesz, że w pracy nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału, przeszkadza Ci rutyna i stagnacja.  A być może chcesz zmienić swoją pracę, ale w tym momencie nie możesz sobie na to pozwolić.

Według statystyk przeciętnemu poszukiwaczowi pracy potrzeba więcej niż 6 miesięcy by znaleźć nową posadę. Może w tej sytuacji warto odnaleźć na nowo sens pracy jaką mamy?

To jest możliwe. Rozwiązaniem  tej sytuacji jest JOBCRAFTING – metoda, która pokazuje jak osiągnąć satysfakcję i zwiększyć zaangażowanie w pracy.  Jeśli chcesz się dowiedzieć jak samodzielnie przemodelować swoją pracę zapraszamy na warsztat, na którym dowiesz się jak:

Usługa obejmuje 2 sesje  z Cochem podczas których:

 • na nowo zbudujesz sens i motywację do pracy;
 • obniżysz poziom wypalenia zawodowego;
 • dopasujesz pracę do siebie, swoich mocnych stron, wartości zawodowych, stylu pracy;
 • metodą małych kroków OSIĄGNIESZ DUŻE ZMIANY.

Jak wygląda realizacja usługi:

1
Zamawiasz usługę i dokonujesz płatności. W ciągu 48h dostajesz mail z datą konsultacji wstępnej. Dopasujemy do Ciebie termin i godzinę konsultacji
2
Przesyłasz do nas opis swojej sytuacji, tak aby coach mógł jak najlepiej przygotować się do pierwszego spotkania
3
• W określonym czasie doświadczony coach odbędzie z Tobą sesje coachingowe przez telefon lub w formie spotkanie on-line
4
Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych godzin sesji.

Twoja inwestycja:

680,00

Strategia kariery

Chciałbyś czuć, że w końcu masz wpływ na to, co robisz, wykorzystując przy tym swoje mocne strony i kompetencje?

 • Być może wstajesz rano z bólem głowy, bo jesteś wypalony zawodowo...
 • Może chcesz wrócić na rynek pracy (np. po urlopie macierzyńskim), ale nie masz pomysłu, co chcesz robić lub masz zbyt dużo obaw i potrzebujesz mocnego wsparcia...
 • Być może jesteś tu, gdzie wcale nie chcesz być i nie wiesz, jak znaleźć właściwą dla siebie drogę...
 • Może jeszcze się uczysz i nie wiesz, co dalej...
 • Być może czujesz, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału...

 

Zadajesz sobie pytanie JAK? Jak przejść z miejsca w którym aktualnie jesteś do miejsca  w którym, wyróżnisz się na tle konkurencji?

Rozwiązaniem jest stworzenie strategii kariery dopasowanej do Ciebie, Twoich talentów, kompetencji, umiejętności i wartości.

Skorzystaj z jednej z naszych usług, która pozwoli Ci poczuć satysfakcję i spełnienie.

Usługa obejmuje:

 • Badanie FRIS®, czyli określenia Twoich naturalnych predyspozycji

oraz 4 sesji  z Cochem w zakresie:

 • Określenia celu zawodowego
 • Zaplanowania strategii kariery.
 • Stworzenia planu działania.

Podczas indywidualnych sesji odbędziesz podróż w głąb siebie, poznasz swoje naturalne predyspozycje, talenty, często głęboko ukryty STYL MYŚLENIA oraz STYL DZIAŁANIA.

Pozwoli Ci to w inny sposób spojrzeć na relacje w pracy czy w domu. Przekonasz się o tym co Ci przeszkadza, z czym jest Ci nie po drodze i DLACZEGO tak się dzieje.

Nawet jeśli Ci się wydaje, że znasz odpowiedzi na te pytania, to może jednak warto dać się zaskoczyć...

Jak wygląda realizacja usługi:

1
Zamawiasz usługę i dokonujesz płatności. W ciągu 48 h dostajesz mail z datą konsultacji wstępnej. Dopasujemy do Ciebie termin i godzinę konsultacji.
2
przesyłasz do nas opis swojej sytuacji, tak aby coach mógł jak najlepiej przygotować się do pierwszego spotkania
3
W określonym czasie doświadczony coach odbędzie z Tobą sesje w formie spotkania on-line Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych godzin sesji
4
W trakcie procesu zbudujesz swoją STRATEGIĘ KARIERY i otrzymasz narzędzia, dzięki którym wprowadzisz ją w życie. Pokażemy Ci krok po kroku, jak tę strategię zrealizować. Otrzymasz też wsparcie w odnalezieniu siebie i siły do spełniania się.

Twoja inwestycja:

2490,00

Coaching zmiany pracy

Chciałbyś czuć, że w końcu masz wpływ na to, co robisz, wykorzystując przy tym swoje mocne strony i kompetencje?

 • Być może wstajesz rano z bólem głowy, bo jesteś wypalony zawodowo...
 • Może chcesz wrócić na rynek pracy (np. po urlopie macierzyńskim), ale nie masz pomysłu, co chcesz robić lub masz zbyt dużo obaw i potrzebujesz mocnego wsparcia...
 • Być może jesteś tu, gdzie wcale nie chcesz być i nie wiesz, jak znaleźć właściwą dla siebie drogę...
 • Może jeszcze się uczysz i nie wiesz, co dalej...
 • Być może czujesz, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału...

 

Zadajesz sobie pytanie JAK? Jak przejść z miejsca w którym aktualnie jesteś do miejsca  w którym, wyróżnisz się na tle konkurencji?

Rozwiązaniem jest stworzenie strategii kariery dopasowanej do Ciebie, Twoich talentów, kompetencji, umiejętności i wartości. Skorzystaj z jednej z naszych usług, która pozwoli Ci robić to co przyniesie Ci satysfakcję i spełnienie.

Podczas indywidualnych sesji odbędziesz podróż w głąb siebie, poznasz swoje naturalne predyspozycje, talenty, często głęboko ukryty STYL MYŚLENIA oraz STYL DZIAŁANIA.

Pozwoli Ci to w inny sposób spojrzeć na relacje w pracy czy w domu. Przekonasz się o tym co Ci przeszkadza, z czym jest Ci nie po drodze i DLACZEGO tak się dzieje.

Nawet jeśli Ci się wydaje, że znasz odpowiedzi na te pytania, to może jednak warto dać się zaskoczyć...

 

Usługa obejmuje:

 • Badanie FRIS®, czyli określenia Twoich naturalnych predyspozycji

oraz 7 sesji  z Cochem w zakresie:

 • Określenia celu zawodowego
 • Zaplanowania strategii kariery.
 • Wykreowania marki osobistej
 • Stworzenia planu działania.
 • Stworzenie dokumentów aplikacyjnych i profilu zawodowego

Jak wygląda realizacja usługi:

Twoja inwestycja:

3490,00